Spartaboy

Jak řešit disharmonický vztah syna a matky?

Kamarád je v čínském horoskopu pes a jeho matka tygr, je to nejhorší možná kombinace – souboj osobností, velmi obtížný vztah.
Jak to řešit, protože oni si opravdu nerozumí a válčí spolu? On má s ní 6 a já s mamkou 5, což je druhá nejhorší a taky si nerozumíme. Jak to řeší v Číně? Děkuji.

Odpovědi
elkon

Řešení je nezabývat se nesmysly a navštívit psychologa.

Edison

Tak… Teď si to po sobě přečti a celé to přepracuj. Je to strašnej maglajz. Příště doporučuju si to po sobě přečíst dřív, než to odešleš.

Kryšpín

Napsat dopis soudruhu Si Tˇin – pchingu anebo zavolat předčíslí je 86

Edison

Už to vypadá o chlup líp. Ještě tak tušit, čeho kdo má šes a čeho pět. To vůbec nechápu.

A nechápu, proč mou prosbu o srozumitelnější formulaci někdo skryl. Ale to si vyřídím s adminem.