Zuzina88

kamarád byl propuštěn z výkonu třestu na podmínku, porušil podmínku tím že řídil v opilosti? Hrozí návrat do vězení?

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

naprosto…řízení v opilosti je trestný čin…podmínka byla porušena, pokud byl chycen např. hlídkou Policie tak je jasnej (
Ale jen tak mimochodem to že řídí opilý je dostatečný důkaz toho, že podmínka neměla být udělena a že ten člověk není stále napravený.

Další odpovědi
mosoj

Už aby tam byl.

Barbora9

pokud byl přichycen, tak ano

klob1

Tak, když mu nestačila podmínka, tak si nezaslouží ani žít. Ve vězení ho akorát bude společnost živit. A je vidět, že je nenapravitelný. Takové se nemají živit ani ve vězení. Dát do chladu nebo horka nataženého mezi dva kůly na náměstí a pěkně ho tam nechat dokud nepojde sám. Protože je nebezpečný pro společnost! Ani se s tím vytahovat, protože jen člověk se kamarádí s lidmi takovými, jací jsou!
Nemá rozum, když se chce opít, nemá sedat za řízení!
O takové a podobné se stát dokáže postarat, ale o jiné slušné lidi ne! Na slušné lidi, co se dostali do životních potíží ne svou vinou, na ty peníze nejsou a o takovéto a podobné stále jsou!
Takovýto člověk je už jistým potencionálním vrahem a většinou i zlodějem společnosti.

Emefej

Půjde zpátky, odsedí si zbytek původního trestu plus přídavek za trestný čin řízení pod vlivem.