Avatar uživatele
chucky

Kam zmizla ta otázka od anti…?

Byla vložena před 20 min. a je smazána.
Zajímalo mě, jak se k tomu ostatní vyjádří, tak jsem si jí dala do „zajímavých“ ,ale tam také není…?
Hraje si s námi admin nebo to byl sen??? :)
Doplňuji:
Děkuji Miloslavest za odpověd´. Ten „dotyčný“ si měl zvolit normální nick, myslím, že to byl někdo z uživatelů nám hodně známý, pod novým jménem.
Škoda, že ji smazali, já bych mazala tedy úplně jiné…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Tombik, L´ú$C&*, Antipičipes před 5139 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Ahoj chucky. Sen to nebyl. Byl to zase nějaký přízrak …pes a anti…pes a pokládal takové otázky, že jej admin odstranil. Za chvíli tu bude zase asi s nějakým dobrým nickem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

Myslím, že snaha provozovatelů tohoto serveru (už to zde bylo v posledních dnech několikrát komentováno) je oddělit „OTÁZKY&ODPOVĚDI“ od „DISKUZE“…viz zdroj

Bohužel odkaz na Diskuzi k otázce je docela neviditelný, takže to je možná jeden z důvodů proč to některé z nás plete a málo této nové funkcionality využíváme.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/tipy/dis­kuze

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

pokud se vaše otázka již zde nenachází byla zřejmě smazána administrátory odpovědi chucky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Antipičipes

…pes a anti…pes tu byl poprvé, žádný starý známý, už se tu neukáže Miroslavest, je to sice jen pes, ale má svoji hrdost, chtěl diskutovat a ne se převálcovat vlnou normality. Zdravíme Chucky :-*

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
standa

Myslím, že snaha provozovatelů tohoto serveru (už to zde bylo v posledních dnech několikrát komentováno) je oddělit „OTÁZKY&ODPOVĚDI“ od „DISKUZE“.

před 5139 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek