Všeználek

Kam zmizeli Řečtí bohové?

Co se s nimi vlastně stalo? Kam zmizeli? Jak dopadl jejich život? Mám na mysli Dia,Athenu,Afro­ditu apod.

Hledal jsem,přemýšlel ale nic nenašel.

Budu rád za jakoukoliv odpověď,předem díky :)
Doplňuji:
barbakan- měl by si se nad sebou zamyslet,podle tvého nicku soudím že si asi moc rozumu nepobral tak mě tady nepoučuj a neodsuzuj.¨-_-¨ Když jsi tak chtrý,proč si mi neposkytl odpověď na tuhle otázku sám? ;) Tyhle stránky tu jsou přece na „otázky a odpovědi“ :)

Jinak všem díky za odpovědi. Já jsem to totiž hledal ale nikde jsem to nemohl najít, ještě jednou dík :)

Nejlepší odpověď
annas

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%98ec­k%C3%A1_mytolo­gie

Odkazů je na několik stránek, zadat řecká mytologie. Pročtěte si.

Další odpovědi
hanulka11

http://www.rec­kodovolena.cz/rec­ti-bohove.html

Až do nástupu křesťanství ve 4. století našeho letopočtu tvořilo uctívání těchto bohů základ řeckého náboženství. Poté, co bylo křesťanství prohlášeno státním náboženstvím, bylo uctívání olympských bodů projevem pohanství.
Doplňuji:
byly to bájné postavy ------http://info-koktejl.cz/dejiny-historie/myto­logie/recka-mytologie-nejznamejsi-bohove-a-polobohove/

SonsyMite

Stále nad námi bdí a čekají, až na ně bude znovu někdo věřit.
Doplňuji:
pro terry
Znáš Cimrmanovu hru Blaník ?
Tam najdeš odpověď

terry

Mně spíš zajímá, kde jsou schovaní Blaničtí rytíři. Nebo bude ještě hůř ??

Andělé

Všeználek,nečertěte se,Vy našeho Barbakana neznáte? Vždyt je to přeci náš místní vtipálek,dělal si jako obvykle srandičky.:-)