Drap

Kam zmizela včerejší otázka ZZZZZ , týkající se pletení z papíru ? Nemohu ji najít.

Doplňuji:
Díky, za pomocí modré lišty jsem ji nenašel

Nejlepší odpověď
tom004

Zkus to tady.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zkouseli-jste-plest-kosicky-z-papiru
Doplňuji:
Modrou lištu od samého začátku nemusím,tak si dole na stránce kliknu „více otázek“,a listuji stránkami zpět.

Další odpovědi
anonym

Teď je na třetí straně dole – položena před 14 hodinami.

anonym

Vůbec nechápu nač ty zmatky a plašení druhých?
Pokud jsi na ni sám před 16 hodinami odpovídal, stačí přece ve svém vlastním profilu otevřít „Moje odpovědi“.
Pouhé dvoje kliknutí a hned takovej „šrumec“?
(Lišta je přece na ostatní otázky, jež nejsou v mém profilu nebo streamu. Nastav si stream a máš vystaráno!)

hanulka11

já ji našla
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zkouseli-jste-plest-kosicky-z-papiru

beer

Před chvílí jsem ji ještě viděl a nebyla psána červeně, tzn., že nebyla nahlášena jako závadná – možná se jim to pořád ještě nějak … ))
Doplňuji:
Á tak sorry )))
Pro změnu ale zase nemohu svoji otázku odstranit a přeregistrova­ný jsem…