Miroslavst

Kam zmizela fotografie?

Dnes jsem se díval na odpovědi a zjistil jsem, že beaes nemá tu svou fotografii. Kampak zmizela ta blondýnka v černých brýlých? Vždyť jí to tak slušelo :)
Doplňuji:
Tak šup ať už je tady. Děkujim za sebe a snad i za ostatní.

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano, ta fotografie zmizela, protože ta dotyčná se sebou musí něco udělat. Nechat se znovu nafotit a pak se tu snad zase vystaví. :o)

Další odpovědi
Elk

Po návštěvě kadeřníka si nechá vygenerovat nový profil a to potom bude teprv KOČKA!!!

hanulka11

Asi aby ji nikdo nepoznal na ulici-chacha