Kam zmizel uživatel dr. Luha, je deaktivován?

Deaktivace funguje ze své vůle, nebo se mýlím?

Nejlepší odpověď
annas

Z čeho tak usuzujete? Vím, že odpovídal před několik dny na cibuli.

Vyhledala jsem jeho profil, bylo to před 6 dny,. Když si projdete jeho odpovědi, zjistíte, že sem nechodí každý den, vždy se u něho objevuje pauza, pokud jde o odpovědi. .

Na rozdíl od otázek, vložil jen 3.

Pokud by byl deaktivovaný, bylo by to napsané u jeho profilu.

Další odpovědi
Kepler

Sám se může uživatel deaktivovat jen tím, že tady přestane navštěvovat tento web. Přesto jeho účet není zrušen a může se kdykoliv vrátit. Ze strany admina může dostat ban pro hrubé a opakované porušování zdejších pravidel. Mnoho lidí odtud znechuceně odešlo. Je tady ještě pár účtů zemřelých uživatelů. Minimálně jednoho – Michal Kole a pravděpodobně ještě minimálně dva další – Talka, ivzez, ale berte to jen jako svou domněnku.

led

Kepler, vy ste už pochovali okrem Michala aj „pravděpodobně ještě minimálně dva další – Talka, ivzez“? No to sú nám veci…

Mc Merkurion

… no, faktem je, že ivzez zmizela ze dne na den všude, nejen zde …

anonym

A dr.luha? Na toho se ptám! Ten snad žije, ale jeho účet je neaktivní.