alexandra

Kam zmizel Miroslavst?

Dlouho jsem tu nebyla,tak jste to možná řešili,ale mě by zajímalo,kam nám zmizel vtipný uživatel Miroslavst.
Nevíte někdo???
Doplňuji:
Jééé,díky Hanny já jsem si to dnes nepročítala.Om­louvám se za zbytečnou otázku.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Bylo to tady před 3-mi dny a dnes se taky někdo ptal – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/miroslavst-ma-deaktivovany-uzivatelsky-profil-je-to-jeho-volba-nebo-prace-admina

Není zač!

Další odpovědi
quentos

vyjádřil se, že Odpovědi jsou pro něj „prozatím minulost“. Kdysi tu panovala jakási nevraživost, ta ho odradila. Třeba se vrátí