Lucka17

Kam zaslat dopis pro Lucii Bílou?

Nejspíš někomu příjde tato otázka směšná, ale žádám jen o pomoc. Chci zaslat Lucii Bílé dopis, jenže nevím na jakou adresu. Hledala jsem na internetu, ale tam ji uváděli jen nějací fanouškové a ještě ji měl každý jinou, takže si nemohu být jistá. Nevíte někdo, kde najít tu správnou adresu? Za každou radu budu moc vděčná :) (hloupé připomínky si prosím nechte pro sebe)

Nejlepší odpověď
anonym

napište ji na facebookovou stránku https://www.fa­cebook.com/lu­ciebila/ tam dopisy od fanoušků/odpůců očekává a má zřejmě lidi na to aby ji odstínili od těch nejagresignějších. Psát ji na fyzickou adresu je hrubá demonstrace neúcty k jejímu soukromí, jen konstatuji fakt.

Kontaktní adresu zveřejňila přímo na svých stránkách http://www.lu­ciebila.com/kon­takt/ . Respektujte, že jinou adresu zveřejnit pro tento účel nechtěla.

Další odpovědi
quizzi

Zaňáková Hana, č. p. 44, 27327 Otvovice

ivzez

Stejně jako Ge0rge bych poradila řídit se přáním
Lucie Bílé a použít kontakt z jejího webu.

Míša Dědek

Lucie byla by stě tak hodná a byla na českém mejdanu s impulsem 2022 jmenuji se michal dedek ju