annas

Kam zařadíte G.B.Shawa,který je autorem uvedeného citátu?

Řekl totiž: „Nejhorším hříchem vůči našemu bližnímu není nenávist, ale lhostejnost. Ta je jádrem nelidskosti."

Setkáváte se ve svém životě s tímto postojem?

Nejlepší odpověď
vagra

George Bernard Shaw ve svém citátu vyslovil velice moudrou myšlenku a je škoda, že lhostejných lidí stále přibývá.Byl bych rád, kdyby to byl jenom můj dojem.
Podle mě patří lhostejnost spolu se závistí, mezi nejhorší lidské vlastnosti.

Další odpovědi
Děda Louda

Určitě. Úředníci na to mají patrně zvláštní vzdělávací kurzy, jimiž projdou jen ti nejzdatnější.