Kam vyhazujete hliníkové plechovky?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nikam. Moky v hliníkových plechovkách nekupuji.

Další odpovědi
Drap

Do výkupu barevných kovů

Kepler

Já pitivo v pixlách zásadně nekupuju, ale kdyby jo, neměl bych jinou možnost než do komunálního směsného odpadu.

zjentek

Do plastů! Takové je u nás „zřízení“ ;)

marci1

Do plastů, stejně jako kartóny od nápojů, plechovky od ryb ap. 🙂

GM

Do bílého kontejneru s ostatními plechovkami.

cochee

Jako zjentek a marci1 – kontejnery na plast, kam v našich končinách patří i kovový odpad tohoto typu a také obalové materiály se sendvičovou strukturou papír – plast – kov, tj. na bázi tetra-pak (obaly od mléka, džusů, krabicového vina apod).

Klaproth

Nikam, piju pouze čepované.