bolak

Kam všude je možné ve městě nalepit inzerát, aby to bylo v souladu se zákonem?

Aby mě za to nikdo nemohl pokutovat? Je možné píchnout leták s inzerátem třeba na lampu či zábradlí, nebo polepit strom, stejně jako to dělaj třeba lidi co se jim ztratí pes?

Nejlepší odpověď
redy

Když požádáš v jakém-koli obchodě,dají ti inzerát do výlohx.
Pak jsou místa k tomu určená.

Další odpovědi
Drap

Na plochy pronajaté nebo na plochy veřejné, k tomuto účelu určené. Každé jiné polepení, může být hodnoceno jako přestupek, nebo trestný čin, poškození cizí věci. Pokud však neni žalobce, neni ani soudce.

ivzez

Každé město to může mít jinak.
Některé městské úřady umožňují inzerci, jiné ne.

Určitě lze inzerovat v obchodech – v menších se dá domluvit s majitelem, větší (třeba na sídlištích) k tomu mají nástěnky a vlastní kartičky (jiné inzeráty vyhazují).

Jinak bych volila podle typu inzerátu:
doučování bych nabízela ve školách a v okolí škol apod.

Stromy a lampy podle mne nejsou v pořádku,
ale jaké hrozí tresty, netuším.
Odhaduji to na nějakou pokutu.

zjentek

pořiď si druhou simku, starej mobil a pseudonym ..až ti budou volat městský orgány, aby to s tebou řešili, tak jim řekni, že maj „babu“ a „piki piki na hlavičku, že nehraju na honičku“ ;q
..já to tak dělám léta a vyplatí se to víc, než mizerná pokuta

George5

Nikam

bolak

zjentek: neboj, to už mám pošetřený, nechám tam jen e-mailovou adresu kterou si pro tento účel vytvořím :)

bolak

A jaký hrozej tresty? Třeba se mi to i tak vyplatí.