pnxntdd

Kam vložit Drivery na tiskárnu.

nefunguje mi mechanika abych mohl tiskárnu nainstalovat, drivery nemají spouštěcí soubor, kam je mám vložit/ zkopírovat?

Nejlepší odpověď
jáára

Drivery stáhni ze stránek výrobce tiskárny. ty na CD jsou stejně na nic (zastaralé)

2 mosoj.
hlavně u tiskáren tohle často nefunguje a bývá to i v návodech (ne u všech)
Nejdřív nainstalit drivery a potom připojit tiskárnu…

Další odpovědi
mosoj

Stáhni ovladač on si již cestu najde. Hlavně stahuj ovladače určené pro tvůj OS.
Nevím jakou máš tiskárnu, ale dnes to funguje tak že připojíš tiskárnu zapneš ji a připojíš se na internet. Ona se již sama obslouží.