fcoop

Kam vlastně zmizelo tělo A.Hitlera?

Kdo a proč se o něj postaral?

Nejlepší odpověď
led

Oficiálne bolo spálené. Zvyšky, okrem niekoľkých kúskov kostí a lebky, boli zahrabané na neznámom mieste. Aby z toho nevznikla „Mekka“ fašistických pohrobkov. Kúsky kostí a lebky boli prevezené do Moskvy na overenie pravosti mrtvoly.
zdrojov je príliš veľa: http://www.go­ogle.com/sear­ch?q=mrtvola+Hi­tlera

Další odpovědi
anonym

Dlouhá léta se vedly spory, jestli Hitler skutečně spáchal sebevraždu, či zda se mu přeci jen nepodařilo z obklíčeného Berlína uprchnout. Dnešní moderní poznatky naznačují, že Hitler skutečně v Berlíně zemřel a že byly jeho ostatky částečně spáleny. Část jeho lebeční kosti je do dnešních dnů v archivech v Moskvě. Poslední výzkumy této lebeční kosti však odhalily (dle vyjádření doktora Bellatoniho, který ji zkoumal), že patřila ženě mezi 20 a 40 lety.

Toto jsem okopíroval z Wikipedie, kde toho je o něm více.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­dolf_Hitler

Drap

Tak tady se to určitě nedozvíme