fortin

Kam v zaměstnání chodíte kadit?

Ve stavebnictví za dob komunismu byly na stavbě jako první sociální zařízení. Na to se dbalo. Nezačalo se pracovat, dokud nebyly připraveny umývárny s teplou vodou a záchody. Dnes se chodí kadit „za roh“, nikde není záchod. Pracuji u větší firmy a když se dělá nový byt, taky není kde. Kdo má vůz, zajede si do hospody. Nebo se to musí udělat na lopatu a vyhodit to z okna. Jiný způsob je někde ve sklepě do pytle se sádrou, to přijde do popelnice. Sice se dnes mluví o jakési kultuře ale to je jiná realita. Kultura za kterou umělci chtějí peníze. Ale dost chybí kultura v základních potřebách člověka v době kdy se chystají lety na Mars. Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
anonym

Pár staveb jsem prošel, takže…Je to surové, ale někdy i tam,kde je největší naděje,že tě nechytí.

Další odpovědi
panenka

ahoj fortine můj manžel je zedník a taky mi nedávno došel dom že dělali v zaječí sklep a i když to měl majitel který má 3 prodejny s elektrem a mohl jim třeba něco pořídit např nějakou tu bunku tak jich nechal tak a taky musel chodit za roh ruky si prý umýva tak že si z domu musí vozit vodu a i toal papír.v dnešní době si fortine myslím že ti lidi se zajímají sami o sebe a né o zaměstnance.a to mě na té naší podělané republice nejvíce štve.můj manžel když byl v rakousku tak mi řekl že tam by si tohle nedovolili udělat co tady.