_Lucka_

Kam v Praze na polikliniku?

Před dvěma dny mě začali bolet uši, nyní i celá čelist.. mám podezření na zánět trojklanného nervu. V Praze jsem jen kvůli studiu, takže tu nemám doktora. Kam mohu jít, kde mě přijmou? Nějaká ambulance, poliklinika na Praze 9? Děkuji.

Update: Tak jsem navštívila polikliniku doslova mě poslali někam. Ani na mě nesáhla, nevyslechla, vzala si 90Kč. Bylo mi řečeno, že na prohlídku tu nic nemá, že neví, že si mám zajít k praktikovi (který má zrovna dovolenou). Bohužel možnost jet do školy za doktorem.. No, zkrátka mě vyjde líp jet 100km domů k doktorům než 2h na druhou stranu Prahy do školy :D Všem díky. :)

Nejlepší odpověď
Dochy

S akutním problémem by tě měl vzít kdokoli. Často si vyslechneš nějaké pindy na téma proč si nejdeš ke svému lékaři, ale zpravidla Tě neodmítnou. Je lepší si najít místo kde je více lékařů a méně pacientů. Dále jako studentka bys mohla mít lepší zajít k nějakému lékaři který je pro danou školu „spádový“ (Pro CVUT Dejvice jsou to lékaři ve Studentském domě – Bílá 6, Dejvice, pro snad Karlovku je poliklinika ve Spálené, apod…)

Další odpovědi
Drap

https://search­.seznam.cz/?q=pra%C­5%BEsk%C3%A9%20po­likliniky&sId=Q6-eTSl8VCLV9_ToFNTG
Vyber si nejbližší

ivzez

Kde na Praze 9?
Znám polikliniku na Proseku a na Českomoravské,
obě jsou dobré. Ale nevím, jestli je tam i ORL.

Arne1

Když jsem kdysi já studoval, tak nás škola dost nevybíravě nutila chodit ke školní doktorce. Moc se mi to nelíbilo, byly tam neustále fronty.

Dochy

Tak jak to popisuješ je to snad na stížnost.
Fakt ale je, že Tvůj praktik má o Tobě nějakou dokumentaci, lékař v Praze má možnosti trochu omezené.