bobasika

Kam v Brně do kadeřnictví?

Zdravím všechny, ráda bych se sebou udělala nějakou radikální změnu respektive proměnu, chtěla bych překvapit okolí a hlavně i sama sebe, doposud jsem nesebrala odvahu, ale ted po novýmk roce jsem plná elánu(zatím)tak toho chci využít. Můžete mi poradit nějaký ověřený salon, kam se můžu svěřit do péče?

Odpovědi
helcaify1

Zde jsem se nechávala stříhat a dělat účes na prodlouženou. Byla jsem opravdu mile překvapena a plně spokojena :)
http://www.subrina-studio.cz/

tamarca

čau já chodím na ke kadeřnici i na manikuru do salonu mia

bobasika

Potřebuju něco v Brně-nějak jsem to zapomněla napsat a nikam dojíždět se mi nechce-nemám k dispozici auto