Miroslavst

Kam uskladnit vánoční cukroví, aby vydrželo?

Kam jej dát? Do chladna na balkon nebo může zůstat v místnosti při pokojové teplotě?
http://www.no­vinky.cz/krimi/220530-jeden-zlodej-hlidal-druhy-kradl-z-balkonu-vanocni-cukrovi.html

Nejlepší odpověď
Terryle

Někam, kam se k němu nikdo nedostane, aby ho nesežral. Jinak nevydrží, ať ho dáš kamkoli :oD

Další odpovědi
panenka

Mám ho naštěstí schované v garáži takže žádný lupič se mi na cukroví nedostane.

dudu

Vzpomínám si, že můj strejda po dobu své dovolené dával rodinné šperky do úlu s nejsilnějším včelstvem. Ale dát tam cukroví by asi nebylo to pravé ořechové. Nevím sice, zda-li by hrozilo, že je včeličky spapají, ale určitě nemají být v zimním období vyrušovány. Takže vlastně nevím…
Doplňuji:
A co takhle rodinná návštěva diabetologické poradny, tam všem zakáží sladké a je vystaráno?!