Palecc

Kam uskladnit sezónní věci?

Zdravím, kam dáváte na jaře zimní věci, než je zase použijete na další zimu?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Do sklepa, do garáže, do skříně… záleží to na té věci. Zimní kola mám v garáži a zimní kabáty ve skříni (šatníku). Jistě by to šlo i naopak, ale nedoporučuji! ;) :D :D

Další odpovědi
zjentek

Tak já mám jenom dvě hrabla na sníh. Horší je to ale naopak! Na konec sezony, kdy přichází zima a je třeba vše uskladnit a zazimovat, to pak musíš narvat kde se dá! ;)

marci1

Tam, kam je lze uložit. Ve skříni to mám rozdělené na zimní a letní věci. Zimní obuv nahoru do skříně, taktéž čepice, šály, rukavice ( v krabici ). Lyže, sáňky ap. zabalené do sklepa. 🙂

Palecc

No právě, také jsem v paneláku..
Kdybychom měli garáž, půjdu, nebyl by problém 🙂
Dasavenclo: jo? A je to oblečení pak vpohodě? Kolik stojí taková sranda?

Dasavenclo

No jasně, že je vpohodě :) :D
mrkni sem: http://www.ze­nusky.cz/uklid­te-si-ve-skrini-jednou-pro-vzdy/

Palecc

Tak to je pohoda. To já se podívám na eshop Orava a dyštak objednám rovnou. Dík!

Dasavenclo

No není vůbec zač. Určitě si je oblíbíš a budou velkým pomocníkem u tebe doma ;)

Palecc

Snad ano. Už jsem je objednal :) Tak dík a měj se dobře. ahoj

Dasavenclo

My jsem v paneláku, takže u nás to dávám do vakuových sáčku/pytlů… :)