kkoudy

Kam uploadovat programy?

Dobrý den,
tvořím jednoduché programy například kalkulačku(klasické početní výkony, dělení se zbytkem, obvody, obsahy, povrchy a objemy) a chtěl bych se o ně podělit s lidmi, kam je uploadovat slunečnice, stahuj nebo porse?
Doplňuji:
Je to napsáno ve VB.net, ale můžu to přepsat i do C#

Nejlepší odpověď
anonym

vytvoř si domovské stránky na Sourceforge nebo BerliOS nebo Google Code … tady máš úplný seznam míst kde můžeš pro své programy najít vhodný domov: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Com­parison_of_open_sou­rce_software_hos­ting_faciliti­es

servery jako slunecnice, nebo stahuj pak uz jenom prevezmou odkaz na tve domovske projektove stranky.

Další odpovědi
SinceX

Hezký, nejprve se zeptám v čem to děláš? V Javě? Či Visual basicu, či v jiných? Jestliže je to nějaký, čistě progrmátorský kousek, tak by se to hodilo na diskuze, například pro učení se třeba cyklu, podmínky, atp… Jinak stačí úplně porse..;)
Doplňuji:
Doporučuji to předělat do hashe (C#) nebo Javy a pustit source code. V podmínce stanov, že právo na to máš ty a že vydáváš OpenSource se svým CopyRightem ˆ:)