Kam umístit na vozidlo převážející odpad ceduli s písmenem A?

Nejlepší odpověď
cukrar

vepředu i vzdadu, dle druhu vozidla. Něco jiného je na dodávce a něco jiného na návěsu.
chápete. Jinak
Označení motorových vozidel přepravujících odpad
http://www.pro­dopravce.cz/zpra­va-s6238.php
(1) Motorová vozidla přepravující odpad po veřejně přístupných pozemních komunikacích musí být označena dvěma pravoúhlými reflexními bílými výstražnými tabulkami o šířce 40 cm a výšce minimálně 30 cm s černým nápisem „A“ o výšce písmene 20 cm a tloušťce 2 cm. Reflexní vlastnosti výstražných tabulek musí splňovat požadavky homologačního předpisu Evropské hospodářské komise Organizace spojených národů o značení těžkých a dlouhých vozidel a jejich přípojných vozidel a během přepravy musí být viditelně umístěny vpředu a vzadu na vozidle kolmo k jeho podélné ose.
U jízdních souprav musí být zadní tabulka připevněna na zadní straně přípojného vozidla.

Další odpovědi
Miroslavst

Myslíš ceduli? S měkkým I? Jako označení?
Asi někam, kde bude dobře vidět. Většinou jsem ji viděl na přední části náklaďáků.

Rehu sorry, já to viděl vpředu :D

ReHu

Myslíš ceduli? S měkkým I? Jako označení?
Asi někam, kde bude dobře vidět. Většinou jsem ji viděla na zadní části náklaďáků.