Ansen

Kam umístit kulatý zvedák u předních kol Roomsteru?

Ahoj,

nedaří se mi zjistit, kam u předních kol u Roomsteru umístit zvedák s kulatou hlavicí. Návod nepomáhá, ten jen říká, že místa na hever jsou označená prolisem. To ano, ale na prahu… A obrázek je jen pro drážkový hever a ukazuje umístění na hranu. Zespoda nic dalšího není.

U zadních kol je u označeného místa takový kovový kruh, tak zadní zvedám tam (snad je to dobře?!).

Ale u těch předních vůbec netuším. Poradíte někdo?

Odpovědi
Schluker

Je to v dilenske prirucce. Na tyhle veci je lepsi se ptat na skoda foru. Link na prirucku v odkazu.

Zdroj: https://forum­.skodahome.cz/to­pic/131796-d%C3%ADlenská-př%C3%ADručka-a-učebn%C3%AD-pomůcky-fabia-ii-roomster/