shark_2

Kam umístit hudební inzerát?

Zdravím, rád bych umístil hudební inzerát. Konkrétně sháním zpěvačku. Chtěl bych se zeptat, nevíte o nějakém frekventovaném hudebním nebo jiném webu, kde by tento inzerát oslovil a vidělo jej co nejvíce potencionálních zájemkyň? Zatím jsem zkusil rockmag.cz, ale o ničem podobném nevím. Bandzone co vím, nic takového nemá. Předem děkuji za každou odpověď :)

Odpovědi
briketka10

záleží to na místě bydliště
inzerát se dá napsat i do rádia :))
Doplňuji:
můžeš zavolat přímo do studia..

briketka10

pak už jsem našla jen toto : http://hudba.in­zertal.cz/hle­dame-zpevaka-zpevacku/

shark_2

Do rádia vyloženě nechci. Spíše jestli existuje nějaký web, kde se shromažďují lidé mající o hudební projekty zájem a hledají uplatnění, někde, kde se dá vyselektovat dané téma, jak je to na RockMag v Inzerci :)