nadka77

Kam uložit videa a fotky?

Chci se zeptat kam je nejvhodnější ukládat videa a fotky,protože na CD to dlouho nevydrží?Nějaký pevný disk?

Nejlepší odpověď
anonym

kdo řekl, že cd/dvd dlouho nevydrží?? jsou speciální cd/dvd, které jsou určené pro dlouhodobou úchovu dat.. a pokud si ho nepoškrábete/nez­lomíte atd.. tak vydrží až 100 let.

Jinak pokud chcete uchovat data a přistupovat k nim pravidelně tzn. na filmy se budete chtít koukat neustále, fotky si budete často prohlížet… tak je rozhodně lepší si pořídit nějaký velkokapacitní externí disk. Je pohodlnější jenom připojit a koukat na co chcete, než neustále měnit a hledat cd/dvd..

Další odpovědi
ReHu

Naprosto souhlasím s p858.
Napsala bych to stejně.