Džanička

Kam uložit fotky z počítače? Něco podobného mělo voyo.cz a nebo nova. Existuje to ještě?

Mohlo se tam nahrát obrovské množství fotografií, byla na to na začátku když vznikalo voyo i reklama, ale mě se to nějak nedaří najít..

Nejlepší odpověď
gecco

Džaničko, pokud chceš fotky archivovat, nespoléhej na netová řešení zdarma (a nebo levná) – taky bys o fotky mohla přijít…
😉

  1. vypal si je na DVD (nauč se to)
  2. kup si externí disk
  3. zaplať si cloud (např. http://www.for­psicloud.cz/ob­ject-storage/cenik-konfigurace.aspx – ale je to drahé – dražší, než vlastní disk)

😉

Další odpovědi
Nerevarin

http://techne­t.idnes.cz/pro­gramy-zdarma-uloziste-0yw-/software.aspx?c=A120627­_160646_softwa­re_dvr

Nebo
http://www.raj­ce.idnes.cz/u­cet

isteron

Ja občas ukladám na kek.cz, alebo na google.disk.

jáára

kolik fotek? (v GB) OneDrive nebo Google Disk. mám na OneDrive 140GB zdarma. tam mám fotky. Mega.co.nz – 50GB zdarma ale fotky bych tam nezálohoval.

Magix.cz

Já si je pálím na DVD. Když jsem měl disk 400 MB, naučil jsem se šetřit místem a jsem za to rád. Nasekat na dovče 2000 fotek dnes není problém, ale nikoho nezajímají. Vybrat (a dobře popsat !) 20 dobrých stačí.

mosoj

Galerie Novy se nyní jmenuje www.galerie.cz.
Máš k dispozici pouze 5 GB místa. Takže pokud fotky nezmenšuješ, tak nejméně na 1000 – 1500 fotek. Podle toho jaké rozlišení má tvůj foťák a jak veliké fotky z něj padají.
Jinak ale funguje bezchybně. Můžeš si navolit kdo jaké fotky může vidět.

Galerii Picasa převzal Google a nějak se mně to nelíbí. Je tam moc zásahů do soukromí.

Galerií je víc, ale většinou nejsou zadarmo. Umístění fotek na server má jednu výhodu. Máš k nim přístup odkudkoliv.

gecco

Nerevarin → bacha na to, že

  • free úložiště neskýtají žádnou záruku pokud jde o vymazání obsahu
  • rajče fotky při uložení automaticky ořízne na max. 1200×900

___
Pokud se nepletu, Džanička hledá, kam fotky uložit (archiv) – ani jedno z tvých řešení není vhodné…
😉