Smackdown

Kam to vede, že vezmou k policii i člověka s vyučním listem?

Výte kolik policistů si bude léčit mindráky na občanech?
( zneužívat svoje pravomoci )

Nejlepší odpověď
da ny

Ano, uvažuje se od ústupu od maturity.
Vy se domníváte, že mezi maturanty a titulovanými osobami nejsou „jelita“ národa? Zamindrákovaní, nepoctivci a agresoři?
Jestiže je nedostatek lidí se zájmem o práci u PČR, musí se snížit kritéria (požadavek na vzdělání). Tito lidé zřejmě nepovedou spisy na dobré úrovni (sloh, pravopis), ale svou práci mohou vykonávat poctivě a svědomitě.
Začínající policista nemá žádný ohromující plat, pracuje ve směnách, o svátcích, nemají stravenky, jako jiní státní zaměstnanci.
Jsou přijímáni na dobu určitou a po 3 letech musí složit zkoušky. teprve pak získají pracovní poměr na dobu neurčitou.
Mají nevyhovující obuv, ošacení apod. Strašný materiál a ty nové jsou horší, než ty stávající…
U městské policie mají vyšší platy, značkové ošacení a obutí. :D

Policisté musí pomáhat a chránit nejen občany, majetek, ale také státní hranice. Ne armáda, ale policie… Takže alespoň na 3 roky, každá hlava dobrá.....
A vzdělání si přece mohou při práci doplnit..

Další odpovědi
annas

Předpokladem pro přijetí do služebního poměru

je střední vzdělání a vyšší..

Samozřejmě kromě jiných požadavků.
¨http://www.po­licie.cz/clanek/pod­minky-prijeti-do-sluzebniho-pomeru.aspx

Co je střední vzdělání?

1. Středoškolské vzdělání – bez vyučního listu a maturity
střední nebo střední odborné vzdělání bez maturity i výučního lis

2. Středoškolské vzdělání – s výučním listem
Střední odborné vzdělání s výučním listem
Nižší střední odborné vzdělání s výučním listem

3. Středoškolské vzdělání – s maturitou
Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
Úplné střední odborné vzdělání s odborným výcvikem a maturitou
Úplné střední všeobecné vzdělání (na gymnáziu

http://www.in­foabsolvent.cz/O­bory

Takže z toho plyne, že stačí i výuční list..

Ušel ventil

Kdes na to přišel ?
Ani k Městské ani k PČR tě s vyučním listem nevezmou .

anonym

Od toho je pojištění na pokuty. 😁

mosoj

Ano, máš pravdu. Uvažuje se o snížení nároků na vzdělání. Myslím si , že již od letošního roku. Máš také pravdu v tom, že úroveň výkonu povolání u policie půjde silně dolů, pokud se to vůbec udrží. Ono jde také o znalosti velkého množství zákonů a jejich přenesení do praxe.
Také si to nedovedu představit. Ne každý se dovede vyznat v právnické hatmatilce.

aliendrone

Hmm. A ty si myslíš, že maturita zamindrákovaným kreténům a eticky aberovaným hovadům nějak vylepší jejich morální profil? ;) :D :D

Emefej

Výuční list a zamindrákovanost spolu souvisí jak?

Kepler

Musíš mít maturitu. Třeba i výuční list s maturitou.

gagaga

ano, od ledna prijimaji i jen s vyucnim listem..vcera bylo na tv nova..ve vecernich zpravach

annas

Iv,

neslyšela jsem to, ale vyplývá to z jejich podmínek. Střední vzdělání a vyěěí.

Proto jsem si ještě ověřovala, co se za střední vzdělání považuje.

Zřejmě je policistů málo, tak požadavky na vzdělánío snížili, každý stejně musí projít výcvikem.