salsa verde

Kam to mám napsat?

Ráda bych totiž uvedla na pravou míru jednu informaci. Tak to napíšu sem. V otázce džaničky o prodeji vlasů je moje odpověď že vlasy koupím a že jsem z pardubic a k tomu je tam mail. Kdo mě už truchu zná ví že jsem z Ostravy. Momentálně jsem ale na návštěvě u kamarádky v Pardubicích a ta zrovna sháněla vlasy a tak jsme k tomu kontaktu použily můj účet, tudíž mail který je tam uveden není kontaktem na mne. Říkám to tady proto abych nevypadala jako kecka která si kde co cucá z prstu 🙂

Nejlepší odpověď
Syd

Tu odpověď pro Džaničku doplň, jestli to nejde tak to napiš do diskuse

Další odpovědi
hornik.

Tak se tam opatruj. Kdyby zbylo něco z vlasů i pro mě, pamatuj na mě, díky.

Zdroj: http://www.stre­am.cz/mazlove/514666-kocka-lesti-panovi-ples