fcoop

Kam tak asi kráčíme? A kdy tam budem?

EKOLOGIE: Oběti vraždících větrníků
25. června 2012

Nic není jen bílé nebo jen černé. Někdy je to prostě zelené. Jen španělské větrné elektrárny zahubí ročně až 18 milionů ptáků a netopýrů. Vadí někomu tahle hromada zvířecích mrtvol položená na oltář obnovitelných zdrojů energie?

http://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/ekologie-obeti-vrazdicich-vetrniku-d6o-/p_klima.asp?c=A120622_­224958_p_klima_wag

Že nejde jen o fofrníky je asi jasné........­.........

Nejlepší odpověď
mosoj

No jo ale po pravdě : Vyhodíš Tv, chladničku, nebo budeš prát v ruce, místo ježdění tramvají a metrem chodit pěšky atd, atd ?
Odtud není návratu lidskou silou !!!
Doplňuji:
Tady vůbec nejde o větrníky.

Další odpovědi
Fyzik

Třeba v Brně (obzvláště pak mezi studenty) se formuje docela početná skupina revoltujících, kteří odmítají šalinkarty. V Brně je to o to lehčí, že studenti jsou docela zvyklí se často stěhovat, a tak si studenti mnohem spíše vyberou domov blízko od školy, aby jim to vyhovovalo. No a tak chodíme pěšky, na kole, na koloběžce, na inlinech. Taková Praha to má těžší, na kole ji za hodinu nepřejedete, ale řekněte mi, který vůl by dojížděl přes celou Prahu?

A vyhodit TV bych se klidně odvážil, stejně tam nic zajímavého kromě ČT24 není, a tu můžu zdarma streamovat do mého energeticky úsporného mobilního telefonu. :)