Miroslavst

Kam správně umístit značku CZ, tak aby vyhovovala předpisům?

Na Pionýra?
Chci si zajet na vánoční nákup do Rakouska a nechci mít problémy.

Nejlepší odpověď
ReHu

Na pincka si tak, aby byla ze zadu viditelná.
Moc bych si s tím hlavu nelámala.
Hlavně, aby ji nezakrýval přívěsný vozík ( na ty nákupy).

Další odpovědi
anonym

Nejsem si jistý,ale s tak malou kubaturou(50ccm)tě do Rakous nepustí!

janek66

Správný "frajer"má na pincku za sedadlem opěrátko pro spolujezdce a to je přesně to místo kam se zezadu lepí CZ.Pokud ho nemáš zbývá buď zástěrka,nebo vyšit na záda. 🙂

hanulka11

dej si ji na helmu