mosoj

Kam spěje společnost ?

http://www.no­vinky.cz/krimi/278577-otcim-ktery-donutil-nevlastniho-syna-znasilnit-matku-dostal-10-let.html

Nejlepší odpověď
anonym

Také si myslím, že do záhuby.Jestliže je normální v různých TV show házet lidem jídlo pod nohy (znehodnocovat tak lidskou práci a potraviny, kde na druhé straně lidi nemají co jíst a nebo musí hodně šetřit), vulgárně je napadat či sledovat jak se parta mladý lidí opíjí a souloží, tak těm mladým už to přijde normální (vždyť to přece ukazují v televizi) a dospějeme k tomu, že nakonec bude TVshow o tom, kdo přežije (čili budou honit člověka na zabití) jako to bylo v jednom filmu (už si nevzpomínám na název filmu).Protože v kapitalistické společnosti rozhodují peníze (čím vyšší sledovanost a zrůdnost na živo v televizi, tím více peněz z reklamy) a ne člověk jako takový.Už teď některé nemocnice nechtějí operovat pacienty, protože jim pojišťovny neplatí (každou chvíli ve zprávách).
A nebo, jak sleduji, v Americe je to už normální zabíjet děti ve školách či střílet jen tak do lidí na ulici.
Takže bude stále více přibývat násilí až to jednou skončí buď válkou a nebo občanskou válkou mezi příslušníky jiných etnických skupin, či jiného vyznání náboženství.

Další odpovědi
Drap

Do záhuby. Vše jednou musí skončit.
Co se týče odkazu, tak osobně bych takové věci řešil doživotím. Pokud možno v pracovních táborech.

anonym

Nemyslím si, že je to netypický projev možný jen v naší době. Různá zvěrstva a zrůdnosti se děly v každé době, jen se jim nedostalo publicity. Nesnáším slova mojí osmdesátileté přítelkyně: To za našich mladých let nebývalo! Bývalo to vždycky, dokonce ve starém Římě (a jinde a jindy) se děly věci, že by nám z toho šla hlava kolem! A do Havla bych nekopala vůbec! Není to daň demokracii, lidi se prostě nechovají mnohdy tak, jak bychom si přáli, bez ohledu na systém.

quentos

já bych Vám to řek, ale bylo by to smazáno jako vulgární.

hanulka11

je to otřesné , to je morálka těch co nedělají a mají roupy
já osobně budu krutá…já bych mu ho krájela po malinkých kousíčkách,aby si to pěkně užil.....

Damiana

Je to ohavné, zrůdné a odporné. Předpokládám, že je to celkově nějak (nejen) psychicky zaostalá rodina, určitě tam hraje roli i alkohol a drogy – to by takovému zvěrstvu „odpovídalo“. Perfektně situaci zvrácené morálky v současné společnosti popsal lahny, k tomu není co dodat.

Bahroona

K čím dál větší entropii…

anonym

Odpovím slovy Václava Havla: To je daň demokracie!