dust8

Kde skladujete vajíčka?

Nejlepší odpověď
Rokio

Do lednice.

Další odpovědi
marci1

V ledničce, ale ne ve dveřích (nejteplejší místo), ne v kartonu, ve kterém se prodávají, při teplote +5-+8°C. 🙂

Drap

Větší množství v chladné komoře, pohotovostní zásobu v lednici.

Dochy

Dokud byla příležitost, tak ve spíži, kde byla nižší teplota. Teď v bytě v lednici, ale ne jen v kartonu, ale dávám je ještě do otevřeného igeliťáku aby tolik nevysychali.