FlAsh_7

Kam si zapsat něco, co si chci neustále připomínat?

Odpovědi
Drap

Nejlépe za uši!

nyjono

Na ledničku, na zrcadlo v koupelně, na dveře u WC – zevnitř, opakovanou připomínku v telefonu, …

Rokio

Do svého deníčku, zápisníku, či diáře.

Arne1

Pokud je to na kratší dobu (v řádu hodin), tak si to píšu na ruku

ivzez

Kamkoliv, kde je pravděpodobné, že si to nezapomenete přečíst.

anonym

zapsal bych si to do google kalendáře jako opakující se každodenní událost, díky tomu by mi ji každý den připomínal zvukovou signalizací telefon a vibrací i hodinky na zápěstí a těžko bych to přehlédl.