Arnikara

Kam si zapisovat nápady na dárky?

Často se mi stává, že ve městě nebo v televizi vidím nějakou super věc, která by byla super dárkem pro mámu, tátu, babičku… Protože jsou ale Vánoce a narozeniny daleko, jenom si ji „zapamatuju“. Když den D nastane, samozřejmě si na 90% nápadů už nevzpomenu a koupím nějakou blbost.
Poznámky v mobilu mám rozházený do několika složek a je v tom bordel.

Třeba Tomikup.cz je super, ale lepší by byla mobilní aplikace.

Víte o něčem?

Děkuju

Nejlepší odpověď
www

Není potřeba hledat aplikace nové, co je v mobilu postačí.
Mobil si zaslouží vyčistil od bordelu a poté jen udělat v poznámkách složku Dárky, kam to následně budeš zapisovat 🙂
Zkušenost

Další odpovědi
Beer4Real

LOOOOOOOOOL :DDDDDDDDDDD
Takové starosti já mít hahaaaa

Kup si sešit s linkama :DDDDD