Thor841

Kam si zadat inzerát aby o mě firmy věděli?

Dobrý den,

prosím o radu. Chci si umístit životopis s nabídkou práce. jednoduše řečeno, aby o mě firmy věděli a když by bylo potřeba, aby mě kontaktovali. Otázká je ale kam?

Nejlepší odpověď
Fun-Tomas

V 99% Vám budou odepisovat pouze nabídky typu ,,vydělávej z pohodlí domova,, atd. Nejlepší a asi i jediná možnost je vyhledávat a kontaktovat firmy osobně. Jeden večer si třeba na 3 hodinky sednout k různým stránkám nabízející pracovní pozice a odepisovat na různá pracovní místa. Vždycky se někdo najde, kdo Vás druhý, nebo třetí den kontaktuje a pozve na pohovor :)

Další odpovědi
arygnoc

nerobil by som to.
skôr sa zamerajte na vyhľadávanie voľných miest, ktoré vás zaujímajú, aktívne.
Vyhnite sa agentúram ponúkajúcim zamestnanie (menšia mzda, neistá pracovná zmluva a zmluvné podmienky u agentúr sú v drtivej väčšine pre zamestnanca nevýhodné).

Pokiaľ o prácu stojíte, je aktívny prístup efektívnejší ako iba vyvesenie CV niekde na web a čakanie na odpovede (ktoré často ani nebudú také, ako očakávate).

quentos

V dnešní době, kdy vyžadují titul pomalu i od uklízečky, bych začal pilováním češtiny.

Rozamunda

profesia.cz bych zkusila