FlAsh_7

Kam si dělat poznámky? (viz popisek)

Mám dva notýsky, do jednoho si píšu výpisky o investování a do dalšího o fotografování. To vše proto, aby v informacích z daných témat byl přehled. Řekl jsem si, že bych si to samé udělal i na téma zdraví, avšak říkám si, jestli by další notýsek měl smysl. Ptám se, kam bych si měl informace jinam uložit a má to vůbec smysl?

Odpovědi
anonym

psal bych si to do cloudového úložiště docs.google.com, tam si můžeš dělat jednoduché poznámky stejně jako pokročilé „excelovské“ tabulky a vše je to pak uloženo na jednom místě kam se k tomu dostaneš z PC nebo z mobilního telefonu, odkudkoliv … na poznámky i na pokročilejší archiv dokumentů je to ideální.

Kelt

Nezáleží kolik máš notýsků a co si do nich píšeš. Určitě věci, které potřebuješ, informace, fakta, vše, co se tě týká. Chápu , že investování spočívá v záznamu dané částku v určitou dobu, a případné zisky nebo ztráty. Fotografování- údaje o čase, popis objektu a vlastní názor.
Co si psát o zdraví ? Každodenní měření teploty, sledování zraku na čtecí tabulce, měření tlaku, měření jak dlouho vydržím bez dechu a pod? Nebo zkoušení preparátů, fyzické testy, doba udržení erekce a jiné? Jsou to především tvoje záznamy, které ti mají sloužit. Můžeš psát do sešitu, na tabuli a podobně.

Kepler

Něco si píšu do poznámkového bloku v PC, spíše ty krátkodobější úkoly a plány. Důležitá čísla, PINy, hesla apod. do sešitu.

nyjono

Určitě to má smysl.
Lepší další notýsek a mít v informacích pořádek.

Jiří Bohumil

Poznámky do aplikace „Poznámky“ na smartphonu. Důležitější události do „Kalendáře“ tamtéž. Důležité a pro cizí nepřístupné informace (údaje o bankách, vkladech, kartách a přístupových heslech a piny) pak na flešku, kterou občas aktualizuji, za bezpečně odpojeného PC od internetu a je uložená na skrytém místě, o němž ví pouze manželka (která má mou důvěru 🙂.
Mimo údaje na té flešce mají smysl zejména záznamy o budoucích událostech na kalendáři, který mne zavčas upozorní, abych na něco nezapomněl.
Ale občas i nahlédnu, kdy, kde a co se stalo i v minulosti. Což ale moc velký smysl ani nemá.:-)