Caldecott

Kam se ztratila profesorka hudby Agneta F.?

Nevite co je s …[Fältskogovou]
Doplňuji:
…uz si vzpominam. to bylo to ‚lucelo cucamelo‘?

Nejlepší odpověď
annas

Agnetha Fältskog
http://en.wiki­pedia.org/wiki/Ag­netha_F%C3%A4lt­skog

V dubnu 2004 vydala nový singl.
V lednu 2007 – na závěrečném představení Mamma Mia.
V říjnu 2008 – nová kompilace alba My Very Best. ,
V lednu 2009 – na scéně spolu s Lyngstad ve švédském Rockbjörnen.
V říjnu 2010 byla s bývalm, manželem na premiéře Mamma Mia v Dánsku.
V květnu 2013 – vydala ve Stockholmu nové album Kai Gullmar Memorial Awar.
12 .11 .2013 zpívala živě na jevišti pro BBC poprvé za 25 let na pomoc dětem v nouzi; koncert v Londýně;

6. ročník Scandipop 2014 – získala cenu za nejlepší ženské album a byla nominována na German 2014 ECHO – ocenění v Interpret Rock / Pop – mezinárodní kategorie

a další v uvedeném odkazu

Agnetha ze skupiny ABBA zpět s novou hudbou.
http://www.ag­netha.com/

gagaga

Má prazninky..a je znama tim, že leta vzdy za teplickem..tak je tam na 100 % i ted..:)

  • iv-

gagaga

A Vy jste zas kdo ? :))

Caldecott

haaa, fakt jo?
?
;-}
myslel jsem, ze odesla {lucelo cucamelo orig. s hacky}:-},nebo co to melo mit za vyznam?