zjentek

Kam se za Fialovy bídy poděla Zemanova sprostota?

Všimli jste si? Sakra žije ten chlap ještě vůbec?

Nejlepší odpověď
jirka F

Také jsem o Zemanovi dlouho neslyšel ale to by snad něco hlásali pokud by se mu něco stalo😐Z doby kdy mluvil sprostě už dávno upustil podle mně.

Další odpovědi
Gus_Fring

Zeman je rád, že žije. A ani na politiku nemá čas. Jedinou výjimkou je každoměsíční klábosení s Fialou u pudinku… :(

paul1

Možná se už konečně polepšil.

Ametyst

Masmedia mají jiné starosti: jak oslavovali pětikolku a její vítězství, od té doby se staly velké vládní a stranické průšvihy, a pisálkové nevědí a tápou, co všechno zamlčet, a co opatrně a raději pozdě zveřejnit. Je to tanec mezi vejci a Miloš Zeman je na vedlejší koleji zájmu.

da ny

Před nebo na začátku našeho předsednictví s ním byla v ytv debata. Z celé té vlády „uznává jako schopnou“ jedinou osobu. Pana Fialu. Všichni ostatní, jsou neschopní, nekompetentní. Piráti jsou podle něho marním až zbyteční (4 hlasy). STAN na nic.
Občany nabádal, aby s případným vyjádřením nespokojenosti, vyslovením nedůvěry vládě, počkali, až po ukončení českého předsednictví v EU.
S většinovou převahou tohoto parlamentu, s největší pravděpodobností se ničeho nedosáhne.
Projev byl celkem slušný, kultivovaný ;D

led

Zírá s pusou otevřenou dokořán, nenachází slov a hledá ve slovníku slova, jež by spisovně vyjádřila jeho pocity.

Petr Fejdjey

Zeman se pěkně vypařil.. teď jen otázka jestli je lepší když se nevyjadřuje a nebo se bude vyjadřovat ten, který ho pak nahradí no.