Michal Kole

Kam se v těle ztratí voda z kávy, když káva dehydratuje?

Když se napiju kávy tak přece do těla dostanu nějakou vodu, když káva dehydratuje co tělo s tou vodou udělá, že voda jako by není?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ale samozřejmě dostaneš do těla vodu, bez jakýchkoliv diskusí. Problém je v tom , že je močupudná a přinutí ledviny vyloučit ještě další vodu z těla. Takže vyloučíš více než jsi vypil.

BTW dehydratovat = odvodňovat ( pokud tím myslíme lidské tělo)

Další odpovědi
anonym

káva nedehydratuje,káva odvodnuje,tudíž jí vyloučíte močí

anonym

Káva je velice močopudná a tudíž ji vymočíš.