dust8

Kam se to ženou slimáci a hlemýždi po dešti?

Nejlepší odpověď
Ametyst

K nám na zahradu.

Další odpovědi
zjentek

Tam, kam se ženou i žížaly! (;

U mě na zahradě se vždy za deště všichni tito svorně ženou na PEVNÝ PODKLAD, asi protože není nasáklý vodou, tak aby se neutopili. A tam se zpravidla VŽDY PARADOXNĚ UTOPÍ v nějaký kaluži vody, když kapky předvedou pořádný šrumec.

Tohle je odpověď ze života a jestli je něco ještě opravdovějšího než život, tak potom jak je to DOOPRAVDY, netuším. (;

Drap

Mají právě vytvořené podmínky pro pohyb, opatření potravy a množení. Žene je instink.

dust8

Ale proč?

zjentek

Jenže ty se neptáš, PROČ! (;