Kam se řadíte ?

Anketa je samozřejmě i pro něžné pohlaví. 🙂

Nejlepší odpověď
badisko

nic z toho

Ja jsem ja.. kam se radim ja to je nepodstatne …Kam me radi okoli je ni fuk kazdej si ve sve nadutosti o sobe mysli ze je ten …vzdelanej a moudrej atd …kam se radite vy ?..
Doplňuji:
tak nedelejte Zagorku a prozrate nam kam se radite vy …nektere z nas by to zajimalo a bylo by fer… kdyz uz vyzvidate na jine to prasknout i na sebe …tipuji ze >nic z toho<..
;D

Další odpovědi
antík

jsem chytrý, ale ne vzdělaný

bolak

nic z toho

Moje něžné pohlaví nevidí na monitor, takže nemůže hlasovat, ale za sebe jsem dal tohle, protože Pájo říkal že sem génius a to sem tam nikde nenašel..

zjentek

nic z toho

u podobných anket bývá opravdu zvykem, že tázající v doplnění otázky ze slušnosti a úcty prozradí, jak je na tom on sám. A protože ty ne, trousnu si tipovat: ty budeš ten chytrý..

BurTon

nic z toho

briketka10

promiň huxo.. to je badisko co si bere
cizí výrok za svůj kluk jeden ušatá :D

briketka10

huxo,
neopič se po bolakovi ten výrok „nedelejte Zagorku“ je jeho :D

badisko

no briket onoje to pomerne znamy… a uz je to i na wiki .. http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fraz%C3%A­9m

annas

Stejně na Odpovědích již dotaz na tento frazém byl několikrát.

Tehdy jsem vysvětlovala.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/z-ceho-je-nedelej-zagorku

bolak

jó briketko, ten frazém není můj…teda, prve byl ale prodal jsem na něj práva wikipedii, takže teď je všech a smí ho používat i třeba tajdle badisko ..

gagaga

v celem svem zivote mam vic stesti , nez rozumu ..
takze : nic z anketky …
ale jsem za to " stesti " asi radsi , nez mit spoustu " rozumu " a byt nestastna ..
kdybych ale mela oboji, tak bych taky nebyla proti .. :)

a souhlasim s Pajem, jestli o bolakovi napsal, to , co napsal .. ( jestli si tedy bolak nevymejsli ) :)
mam ho osobne za jednoho z nejchytrejsich lidi zde .. a nejvtipnejsi je na 100 % ..

  • iv-

briketka10

já taky já taky :))

zjentek

tos po… ..žárlim ,(

gagaga

vzdyt vy dva jste dva v jednom ! tak se to tyka i Vas !

aramah

🙂

anonym

Osobně ?! To už tak daleko došlo ?!

zjentek

osobně- myšleno její osoba jej má, za co jej má. Ježíši to zase inteligence na poradně ..Jsi politik, že tady chodíš vytrhávat slova z kontextu? Takhle se postaráš jen o to, že já, nestranný člověk, se brzy shodnu s nevyřčeným názorem badiska, že jsi hlupec- je to tak nějak ve vzduchu. A všeobecně: vyjádřený názor k úrovni poradny není chat, ale způsob zajištění kvalitní poradny ,)

anonym

Dotaz zní: kam se řadíte, nikoliv :kam se řadím!

zjentek

s tím vykřičníkem to vypadá, že je odpověď příkazem ..hmm, asi si tě všimne ten zlý, génie

anonym

Už si ten "zlá (ý) všimli a zmizela mi otázka o hláškách.

gagaga

ja bych ale taky poprosila, jestli by jste nam to mohl o sobe napsat ..;(
jsem taky zvedava .. :p

badisko

urcite nejsi jedina :D takovejch tady bude..

anonym

To, co chybí bolakovi – génius . 😁

badisko

tak to asi ne :D..

badisko

Pajo tady patri k tem chytrejsim a kdyz to o bolakovi tvrdi tak to proste pravda bejt musi …:D
o vas to tady nikdo netvrdi.. blby co…

anonym

Že bys už usnul na vavřínech, to mi se nechce věřit, ale jsou takoví …