Retro

Kam se posílá důchod při výkonu trestu?

Můj známý nejspíše půjde do vězení a pobírá invalidní důchod,přebírá ho na poště na složenku a neví co bude s důchodem když bude ve vězení.Bylo by možné jeho důchod posílat na soukromý účet?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

důchod chodí do věznice a ˇvězeňská správa si z něj strhává „náklady“ na vězně

Další odpovědi
isteron

Dôchodok sa dá bežne posielať na osobný účet. Ja ho dostávam už 10 rokov, od začiatku, bez problémov. Podrobnosti musí prejednať s príslušnou Soc. poisťovňou.

huxa

Osobně doufám, že nic. Poslední dobou se mi zdá, že zde začánají přibývat otázky od uživatelů, kteří jakoby říkali „pápá, nacionalisme“