zjentek

Kam se poděli rezaví brabenci?

Jako děcko si pamatuju, že všude byli rezaví a černí brablenci cirka půl na půl. Rezaví byli ti zlí, bo ščípance od rezavých štípaly víc, zatímco černí byli za oběti, chudáčky, bo jak rezaví a černí bojovali, v křeči se pak svíjeli většinou ti černí (což si nejeden chlapec rád ověřil „mísením“ těchto druhů a pozorováním). Nevím jak kde, ale na Prajzké jsou snad už jen černí brablenci. Rezavé tady nevidíme. Takže teď jsou za pěkný sfině ti černý, bo horší nejsou žádný. Asi se černejm časem dařilo? Že by VYJÍMEČNĚ slabší zvítězili nad silnějšími? Nebo jak k tomu došlo?

Zajímavost: korekce textu vyhodnotila brablence jako chybu, tak jsem opravil správně na brabence – ty el. korektuře nevadí!

Nejlepší odpověď
paul1

My je ještě máme, ale opravdu se zdá, že je jich méně

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.