Avatar uživatele
Drap

Kam se poděla zcela korektní otázka Rosinky ?

Doplňuji:
Anas odpověděla jasně a korektně. To že smazala otázku jí asi nemůže mít nikdo za zlé. V tomto případě je to určitě v pořádku, zvláště když to veřejně oznámí.
Jen malá poznámka : konečné rozhodnutí podle zkušenosti vůbec nezáleží na adminovy, a dotazy k němu jsou bez odpovědí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, hanulka11, SINGO, Illines před 4485 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zřejmě si nikdo nechce uvědomit, že otázka porušovala Kodex, protože byla zaměřená na konkrétní uživatele, navíc k problematice bylo možné se vyjádřit v diskuzi, kde reagovala rosinka. Jenže jsem nebyla u počítače, nemohla jsem jí odpovědět.
Nevím, proč stále řešíte, kdo maže otázky, spekulujete a vyvoláváte nevraživost. Všichni víte, že konečné rozhodnutí je na admin. – důvod je uvedený v mailu. Navíc neznáte pozadí barbakanových útoků převážně na mou osobu, proč tedy všechno propírat veřejně. Z tohoto důvodu jsem otázku smazala.

Podívejte se do jednoho odkazu.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-poradte-jaky-vid-patri-ke-slovesu-modli-se-a-klid-se-a-jak-zni-opacna-verze-diky

Můžete použít vyhledávací lištu, dovíte se víc.
Doplňuji:
Doplňuji pro zajímavost odkaz na reakci tazatelky rosinky na jiný názor.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cesko-je-vyborne-multikulturni-zeme

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Jé,já přišla před chvílí z venčí,tak jsem si nevšimla,že jste Annas sem napsala,že jste otázku smazala.
Zase musím letět,ale pak opět přijdu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Na co se ptala?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

hledala jsem ji proto jsem položila
Proč se tady otázky ,které by měly objasnit pravdu raději smažou
Doplňuji:
Myslím, že nikdo nejsme nedotknutelný a proč Annas stále vytahuješ přes rok staré věci, myslím, že to není fér …každý se každému nezavděčí a mstít se do smrti …to je ubohost

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Zopakuji svoji odpověď:
Zeptej se zlatých a stříbrných. Adminy bych asi vyloučil, připadne mně, že většinou čekají jen na popud od těchto (nás). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Byla jste u počítače!!! Poděkovala jste Andělům pár minut po mé otázce! Smazala jste další otázku a moji odpověď tady. Vy děláte chaos a nevraživost.
Doplňuji:
Annas, nešlo jen o Barbakana, do toho bych se nemíchala. Chtěla jsem odpověď na to, čím jste si bezdůvodně rýpla do mne. Nemáte něco ráda, nedělejte to druhým. A všechno vždycky není o vás! Čekala bych od vás v tom směru víc sebevědomí.

Upravil/a: rosinka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Stihla jsem přečíst jen půlku a je pryč.
Doplňuji:
Určitě nebyla závadná,ale zjímavá.

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ad Rosinko, já jsem smazala otázku, která byla osobní a týkala se nejen barbakana, ale především mě. Vysvětlila jsem.
Źádnou vaši odpověď jsem nesmazala.

před 4482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Drape, děkuji za váš pohled na skutečnost, nechci se vracet do minulosti a vyvolávat co, kdy …

před 4485 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Nebudem odpovedať k položenej otázke.
Len malá poznámka k odkazu od annas.
K odpovedi barbakana možno povedať len:

takto vyzerá neslušný a nekorektný príspevok, ktorý sem vôbec nepatrí…

Čo sa týka češtiny, naozaj na tejto stránke by si zmlsli jazykovedci a učitelia češtiny a výsledok by bolo červené more označených chýb.
Súhlasím s upozorňovaním na gramatické chyby, hlavne mládeže.

před 4485 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Led, děkuji. Vím, že jde o starý příspěvek, ale tehdy vše začalo … Při pozdějších útocích vložil tento odkaz nějaký uživatel, který mně vše připomněl ..

před 4485 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek