Janilivi

Kam se píchá injekce proti rakovině děložního čípku?

Hledala jsem o tom nějaké informace, ale to co bych chtěla vědět, jsem nenašla. Jediné, co vím, je, že se to často dává ve 13 letech. Chtěla bych se ale zeptat, kam se ta injekce píchá a jestli to třeba nějak zvláštně bolí a vše okolo toho. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Obvykle se to píchá do ramene, ale když sestřičku hezky poprosíš, možná ti to bodne i do zadku.

Další odpovědi
marci1

Obvykle do ramene a bolestivé to není. 🙂

mosoj

Do čípku ne.

ivzez

V tomto případě by ses měla informovat o očkování samotném,
ne jen o tom, kam se píchá.

O očkování proti rakovině děložního čípku jsem toho přečetla
hodně a svým dcerám bych je nedoporučila…

dr.luha

Ještě si projdi internet a informuj se o tom.

Norei

Je lepší se tomu vyhnout. Pokud si člověk důsledně hlídá acidobazickou rovnováhu, nemusí se bát žádné rakoviny.

Hans51

Takže tvrdíte, že rakovinu dostane člověk jen a pouze díky tomu, že bude nebude mít v těle rovnováhu mezi kyselými a zásaditými látkami? Nejsem sice lékař, ale nějak mi to nejde do hlavy.