Petula78

Kam se obrátit o žádost aby bratra který je na vazbě dali do výkonu co nejblíž k nám,z důvodu návštěv.jsem samoživitelka

. Jeho manzelka s dvěma dětmi je na tom stejně a navštěvovat ho chceme. Děkuji

Odpovědi
Kazatel

O žádost se obraťte na nějakého právníka, či vašeho obhájce. Ten Vám rovněž vysvětlí, v jakých případech je, či není možné osobu přesouvat mezi nápravně výchovnými ústavy.

Edison

Především ne „o žádost“, ale „se žádostí… o změnu místa vazby“ Nežádáte přeci o to, aby někdo vás o něco žádal, žádáte vy o něco…