evinka22

Kam se obrátit, když mi přesahují větve stromu nad zahradu a majitel stromu neni znám?

Nejlepší odpověď
anonym

na obecní úřad ve svém bydlišti

Další odpovědi
anonym

Není žalobce,není soudce. Obrať se na prodejnu motorových pil a konej!.

kkoudy

podle nového zákona(který ještě není) by jste mohl větve uřezat, ale byl by to váš „odpad“ a musel by jste jej zlikvidovat, ale zatím se musíte obrátit na oú

venkovan

Napsat majiteli pozemku, oznámit na úřad, případně sám ve vhodnou dobu zkrátit tak, aby strom nebyl nadměrně poškozen. Základem je řez na větevní límec, pokud možno zkracovat k nejbližšímu rozvětvení apod. Řezat ve vhodnou dobu, ne každý srom je možné ořezat na jaře. A za poškození dřeviny se považuje i výrazné poškození jejího estetického vzhledu.