JanaViki

Kam se mi uložila nainstalovaná hra?

Ahoj, mám otázku. Na této stránce: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=me­.pou.app jsem si stáhla Pou. V pohodě. Napsalo mi to, že se to za chvíli nainstaluje. Klikla jsem na OK a byla tam napsáno: Nainstalováno, jenže nikde to není. Kam se to stáhlo?
Doplňuji:
Děkuji:) mezi ikonky se mi to nestáhlo. Nevím co se děje:D

Nejlepší odpověď
bolak

Najeď do prohlížeče, podrž klávesu „CTRL“ a zmáčkni klávesu „J“, otevře se ti seznam stažených souborů. Pak najeď kurzorem na požadovaný soubor a ukáže se ti cesta, pravděpodobně „C:\…atd“

V případě že se ti mezitím seznam stažených nějak vymazal, stáhni hru znovu.
Pak taky můžeš soubor vyhledat přes START>HLEDAT

Další odpovědi
Šárinka*

Ahoj mělo by se ti to stahnout normalně do menu telefonu jak máš ikonky například Hudba…a další ikonky
Doplňuji:
jinak netuším kam by se ti to uložilo :)