Kam se mám obrátit se stížností, že zaměstnavatel neplatí mzdu a nedá doklady o pracovní době

Pracoval jsem u firmy, kde mi zaměstnavatel nedal ani mzdu, ani doklady o tom, že jsem u něj pracoval.Kam mohu poslat stížnost, aby toto bylo vyřízeno, protože UP to po mně chce, on-zaměstnavatel se mnou nekomunikuje.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Inspektorát bezpečnosti práce příslušný vašemu bydlišti. Nejprve bych však zaměstnavatele vyzval písemně doporučeným dopisem.

Další odpovědi
panenka

Zašla bych na ÚP a řekla jim že vám zaměstnavatel neplatil mzdu včetně dokladu o pracovní době.ÚP by vám měl v tomto pomoci.I bez zápočtového listu který budete na ÚP potřebovat vás zaregistrovat musí.

Omlouvám se do odkazu jsem omylem napsala větu,která měla být zahrnutá do odpovědi.

Zdroj: ez zápočtového listu který budete na ÚP potřebovat vás zaregistrovat musí,