Týnka13

Kam se mám obrátit pro zřízení místa pro invalidi?

Doplňuji:
Dostala jsem to za úkol..nevim na jaký odbor na úřadu se mám obrátit,jde o parkovné místo..Děkuji moc

Nejlepší odpověď
anonym

Parkovací místo – na majitele nebo správce komunikace, obvykle jde o Obecní (městský…) úřad.

Další odpovědi
marci1

Obecní úřad.

anonym

Tvoje otázka není úplná. Například na veřejných parkovištích místa pro invalidy jsou. Je třeba zjistit, zda se ti jedná o takové místo, nebo o zřízení pracovního místa.
Podle toho se potom musíš obrátit na patřičný úřad, aby záležitost řešil.
Doplňuji:
Opět domácí úkol. Ty zde ale neřešíme.