dust8

Kam se mají schovat bezdomovci v případě tornáda?

Odpovědi
zjentek

Myslím, že počasí má mimo jiné taky význam coby jakási regulace, takže tady je to snad celkem jasný – otázka úplně zbytečná.

Jako chápu, že KAŽDÝ TVOR má od přírody v genech se jaksi bránit, třeba do pavouka když rejpe ptačí zobák tak dělá mrtvýho a podobné hrátky na city, jenže některý ty stavy už jsou prostě předem prohnaný, marný boj, no… a dokud dýcháš vzduch, tak si to prostě nepřipustíš. To je na životě to zajímavé.

autacek

Bezdomovci bez domova mohou zůstat v klidu, neb nepřijdou o svůj domov, navíc by se neměli nikde schovávat, ale využít promptně daných možností a to ať již co se jídla, bydlení, oblečení i finanční pomoci týká a možná jim takové tornádo pomůže postavit se znovu na nohy.

Jinak odpověď na otázku kam se schovat když jste venku, není vůbec tak jednoduchá, neb pod most se to nedoporučuje, tam by to naopak mohlo být ještě horší, ideálně se schovat někam do podzemí, třeba do jeskyně, nebo do kanálu. Ale zase pozor na vysokou vodu!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Proto když ti vrazi říkají oběti, že pokud bude dělat PŘESNĚ TO, co řeknou, tak možná přežije, tak obět to STEJNĚ DĚLAT NEBUDE! Bude řvát, zdrhat a všechny jejich plány JINAK KAZIT, až k samotnýmu zabití.

zjentek

…A stejně tak ty vágusové. Měli by v klidu sedět na zadku a vychutnávat si realitu, která přichází. Co bude brzy spatří, hlavně KLID.